wyświetlanie
sortuj

Warunki płatności

Płatność za zakupione towary może nastąpić:

  • przelewem przed dostarczeniem towaru. Przy tym rodzaju zapłaty firma  Carpet Lab zobowiązuję się że, z chwilą wpłynięcia należności na konto  dostępny towar zostaje niezwłocznie wysłany do Nabywcy wraz z fakturą lub paragonem.

  •  zapłata za "pobraniem". Przy tym rodzaju zaplaty płacą Państwo za zamówiony towar bezpośredniu u kuriera w chwili odbioru przesyłki.

Przy zakupie podłóg drewnianych, paneli podłogowych, wykładzin pcv i dywanowych oraz chemii budowlanej po potwierdzeniu terminu realizacji zamówienia wymagane jest wpłacenie zaliczki w wysokości 50%, na którą istnieje możliwość wystawienia faktury zaliczkowej. Pozostała kwota dopłacana jest przelewem przed wysłaniem towaru lub za pobraniem przy odbiorze (opcja dostępna tylko w przypadku transportu przez naszą firmę). Zaliczka powinna być wpłacona po potwierdzeniu terminu realizacji zamówienia przez reprezentanta sklepu FloorPlanet.

Sklep internetowy floorplanet oferuje wykładziny pcv firm Tarkett, Polyflor, Gerflor. Dostarczamy przemysłowe wykładziny do szpitali, domu, biura, magazynu, szkoły i innych obiektów. Zapraszamy!
realizacja POZEO