Twój koszyk: Ilość produktów: 0 (0.00 PLN)Kontakt: tel. 508 132 665 | 42 634-21-01 | sklep@floorplanet.pl
wyświetlanie
sortuj

Wykładziny PCV - Oferta Floor Planet

Wykładziny PCV są praktycznym rozwiązaniem często wykorzystywanym w wykończeniach wnętrz. Jeśli zdecydowałeś się na takie rozwiązanie na podłogę z pewnością zachwyci Cię nasz wybór modeli.

Nowoczesne wykładziny PCV tylko u nas - FloorPlanet

W swojej ofercie posiadamy wykładziny PCV w szerokiej gamie dostępnych kolorów, wzorów, klas ścieralności jak i klas użyteczności. Oferujemy wykładziny PCV kauczukowe, winylowe PCV oraz licoleum w formatach paneli, płytek oraz w rolce. Nasz sklep oferuje produkty wielu znanych marek w tym Artigo, Expona, Forbo,Gerflor, Itec, LG Floors, Polyflor, Polysafe, Tarkett, Tarkett Sports.

Funkcjonalne wykładziny PCV od FloorPlanet

W swojej ofercie posiadamy wykładziny PCV przeznaczone do domów, obiektów oraz do stosowania w przemyśle. We wnętrzach domowych wykładziny PCV doskonale sprawdzą się w kuchni, łazience i przedpokoju. Dobrze zdadzą egzamin również w restauracjach, kinach i teatrach. Wykładziny PCV są też stosowane w szpitalach oraz ośrodkach sportu. Ze względu na ich trwałość wykorzystywane są też w magazynach, obiektach handlowych i szkołach. Ich główną zaletą jest nieprzepuszalność wody, termoizolacyjność i duża łatwość utrzymania czystości.

Jeśli nie wykładziny PCV to co

W przypadku gdy nie zdecydują się Państwo na nasze wykładziny PCV oferujemy również wykładziny dywanowe. Znajdziemy wśród nich wykładziny dywanowe do prawie do każdego pomieszczenia. Można je stosować w domu, biurze, hotelu na targach i salach konferencyjnych oraz we wnętrzach szkół i sklepów. To różnorodność materiałów sprawia, że taki rodzaj wykończenia podłogi poradzi sobie w każdym warunkach. Wykładziny dywanowe potrafią być twarde i wytrzymałe a kiedy potrzeba miękkie i przytulne.

Ponadto wśród propozycji znajdują się także płytki dywanowe. Stworzone zostały z myślą o obiektach użyteczności publicznej jednak można zastosować je także we wnętrzach prywatnych. Cechuje je przede wszystkim nieograniczona dowolność tworzenia wzorów oraz szybki montaż.

Taka różnorodność sprawia, że do każdego miejsca można znaleźć produkt idealny pod każdym względem stylistycznym jak i jakościowym.

Gdzie można nas spotkać

Poprzez nasz sklep internetowy obsługujemy klientów z całej Polski. Siedziby naszej firmy znajdują się w Łodzi i w Warszawie. Posiadamy infolinię czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Gdybyś chciał zadać nam pytanie to dzwoń pod numer 508 132 665 lub na numer stacjonarny (42) 634-21-01. Zapraszamy wszystkie osoby, które tak jak my uważają, że wykładziny PCV to doskonały sposób na wytrzymałą oraz praktyczną podłogę w każdym wnętrzu.


Polityka prywatnośći FloorPlanet

Jakie rodzaje informacji zbiera FloorPlanet i w jaki sposób te informacje wykorzystuje?

 •  Zbieramy i wykorzystujemy Twoje dane, aby informować Cię o produktach, usługach i promocjach. Zbieramy też informacje po to, aby doświadczenia klientów z zakupów w FloorPlanet mogły w przyszłości być lepsze. Poniżej przedstawiamy sposoby otrzymywania przez nas informacje o Tobie oraz rodzaje informacji, jakie uzyskujemy. Opisujemy też, w jaki sposób wykorzystujemy te dane. 
 • Zasadą FloorPlanet jest przestrzeganie wszelkich obowiązujących przepisów prawa dotyczących prywatności i ochrony danych. Niniejsze zobowiązanie odzwierciedla wagę, jaką przywiązujemy do zyskania i utrzymania zaufania naszych pracowników, klientów, partnerów biznesowych oraz innych osób, które przekazują nam swe dane osobowe.
 • Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych. Jedynie w momencie gdy jesteś zalogowany, lub gdy korzystasz z jakiegoś komponentu w wortalu każda umieszczona przez Ciebie wiadomość może zostać podpisana twoimi danymi: loginem, emailem, www lub innymi jeśli coś wprowadziłeś.

Ograniczenia w przedmiocie gromadzenia, wykorzystywania i ujawniania danych osobowych:

W zakresie wymaganym przepisami obowiązującego prawa, zawsze gdy FloorPlanet gromadzi dane osobowe za pośrednictwem witryny internetowej , FloorPlanet zobowiązuje się:

 • Przekazać w sposób terminowy stosowne zawiadomienie użytkownikowi o sposobie postępowania z jego danymi.
 • Gromadzić, wykorzystywać, ujawniać i przekazywać dane osobowe użytkownika tylko za jego zgodą, wyraźną bądź dorozumianą, w zależności od istotności danych osobowych, wymagań prawnych oraz innych czynników.
 • Gromadzić dane osobowe użytkownika dla konkretnych, w sposób szczegółowy ograniczonych celów. Informacje, które gromadzimy, mają charakter istotny, odpowiedni a ich zakres nie jest nadmierny dla celów, dla których podlegają gromadzeniu.
 • Przetwarzać dane osobowe użytkownika w sposób odpowiadający celom, dla których je pierwotnie gromadzono lub na które w okresie późniejszym użytkownik wyrazi zgodę.
 • Podjąć komercyjnie uzasadnione kroki w celu zapewnienia, że dane osobowe użytkownika są wiarygodne odpowiednio do zakresu ich przeznaczenia, dokładne, kompletne oraz w stosownych przypadkach, regularnie aktualizowane.
 • Nie wykorzystywać danych osobowych użytkownika na potrzeby marketingu bezpośredniego bez umożliwienia użytkownikowi podjęcia decyzji o „rezygnacji z otrzymywania stosownych przesyłek”.

 • Podjąć odpowiednie środki, umowne lub inne, w celu zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych ujawnianych osobie trzeciej lub przekazywanych do innego kraju, w tym w ramach transferów wewnątrz grupy FloorPlanet.

Informacje gromadzone za pośrednictwem FloorPlanet i w jaki sposób mogą być wykorzystywane :

 •  FloorPlanet gromadzi informacje, które użytkownik świadomie i dobrowolnie przekazuje podczas korzystania z witryny internetowej FloorPlanet , na przykład, informacje, jakie użytkownik przekazuje, zapisując się dla celów zrealizowania zamówienia, otrzymywania zawiadomień pocztą elektroniczną, wypełniając kwestionariusz lub zadając nam pytania bądź przesyłając nam swe opinie. W wielu przypadkach informacje takie mają charakter danych osobowych.
 • FloorPlanet korzysta z takich informacji dla celów, dla których podlegają przekazaniu przez użytkownika. Na przykład, jeżeli użytkownik przekaże swój adres e-mail podczas zapisywania się dla celów otrzymywania zawiadomień pocztą elektroniczną, korzystamy z adresu e-mail na potrzeby dostarczania na wniosek użytkownika zawiadomień pocztą elektroniczną.
 • Możemy także korzystać z informacji, jakie gromadzimy za pośrednictwem witryn internetowych FloorPlanet dla różnorodnych celów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą takich jak obsługa klienta, zapobieganie oszustwom, badania rynku, usprawnienie naszych produktów i usług oraz przekazywanie użytkownikowi i jego firmie informacji oraz ofert, które w naszej opinii mogą ich zainteresować.
 • Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości reklamowych i informacyjnych.

 

Sklep internetowy floorplanet oferuje wykładziny pcv firm Tarkett, Gerflor. Dostarczamy przemysłowe wykładziny do szpitali, domu, biura, magazynu, szkoły i innych obiektów. Zapraszamy!
realizacja e-solution 2007 | pozycjonowanie stron e-pozycja łódź