Twój koszyk: Ilość produktów: 0 (0.00 PLN)Kontakt: tel. 508 132 665 | 42 634-21-01 | sklep@floorplanet.pl
wyświetlanie
sortuj

Wykładziny PCV - Oferta Floor Planet

Wykładziny PCV są praktycznym rozwiązaniem często wykorzystywanym w wykończeniach wnętrz. Jeśli zdecydowałeś się na takie rozwiązanie na podłogę z pewnością zachwyci Cię nasz wybór modeli.

Nowoczesne wykładziny PCV tylko u nas - FloorPlanet

W swojej ofercie posiadamy wykładziny PCV w szerokiej gamie dostępnych kolorów, wzorów, klas ścieralności jak i klas użyteczności. Oferujemy wykładziny PCV kauczukowe, winylowe PCV oraz licoleum w formatach paneli, płytek oraz w rolce. Nasz sklep oferuje produkty wielu znanych marek w tym Artigo, Expona, Forbo,Gerflor, Itec, LG Floors, Polyflor, Polysafe, Tarkett, Tarkett Sports.

Funkcjonalne wykładziny PCV od FloorPlanet

W swojej ofercie posiadamy wykładziny PCV przeznaczone do domów, obiektów oraz do stosowania w przemyśle. We wnętrzach domowych wykładziny PCV doskonale sprawdzą się w kuchni, łazience i przedpokoju. Dobrze zdadzą egzamin również w restauracjach, kinach i teatrach. Wykładziny PCV są też stosowane w szpitalach oraz ośrodkach sportu. Ze względu na ich trwałość wykorzystywane są też w magazynach, obiektach handlowych i szkołach. Ich główną zaletą jest nieprzepuszalność wody, termoizolacyjność i duża łatwość utrzymania czystości.

Jeśli nie wykładziny PCV to co

W przypadku gdy nie zdecydują się Państwo na nasze wykładziny PCV oferujemy również wykładziny dywanowe. Znajdziemy wśród nich wykładziny dywanowe do prawie do każdego pomieszczenia. Można je stosować w domu, biurze, hotelu na targach i salach konferencyjnych oraz we wnętrzach szkół i sklepów. To różnorodność materiałów sprawia, że taki rodzaj wykończenia podłogi poradzi sobie w każdym warunkach. Wykładziny dywanowe potrafią być twarde i wytrzymałe a kiedy potrzeba miękkie i przytulne.

Ponadto wśród propozycji znajdują się także płytki dywanowe. Stworzone zostały z myślą o obiektach użyteczności publicznej jednak można zastosować je także we wnętrzach prywatnych. Cechuje je przede wszystkim nieograniczona dowolność tworzenia wzorów oraz szybki montaż.

Taka różnorodność sprawia, że do każdego miejsca można znaleźć produkt idealny pod każdym względem stylistycznym jak i jakościowym.

Gdzie można nas spotkać

Poprzez nasz sklep internetowy obsługujemy klientów z całej Polski. Siedziby naszej firmy znajdują się w Łodzi i w Warszawie. Posiadamy infolinię czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Gdybyś chciał zadać nam pytanie to dzwoń pod numer 508 132 665 lub na numer stacjonarny (42) 634-21-01. Zapraszamy wszystkie osoby, które tak jak my uważają, że wykładziny PCV to doskonały sposób na wytrzymałą oraz praktyczną podłogę w każdym wnętrzu.

Warunki i cennik wysyłki

W związku z tym, że sklep FloorPlanet posiada bardzo bogatą i różnorodną ofertę produktów dla każdej grupy produktów cennik wysyłki przedstawia się następująco:

Wykładziny dywanowe i winylowe, płytki dywanowe

  • Koszt transportu kalkulowany indywidualnie dla każdego zamówienia.

Chemia budowlana, maszyny i narzędzia

  • Transport gratis przy zakupie powyżej 7000PLN. Poniżej tej kwoty koszt transportu jest kalkulowany indywidualnie.

Dywany

Koszt wysyłki dywanu wynosi 30 PLN

Dodatkowo płatne usługi:

* pobranie: 15 PLN
* dostawa gwarantowana na następny dzień od wysłania towaru: 10 PL
* dostawa w sobotę: 25 PLN
* dostawa do godziny 12: 15 PLN
* dostawa dywanów większych niż 250 x 350 cm: 30 PLN


Dywany o długość do 240cm zwijane są w rulon i dostarczane pod drzwi

Dywany o długość przekraczającej 240cm pakowane są w pudła i dostarczane w systemie paletowym (dostawa niegwarantowana na następny dzień, brak możliwości zamówienia dostawy na sobotę). Dodatkowa opłata za dostawę takich dywanów wynosi 30PLN.

Dywany mogą być również do odbioru w siedzibie firmy bez żadnych dodatkowych opłat

W przypadku zwrotu dywanu lub jego wymiany klient ponosi dodatkową opłatę za przesyłkę w wysokości 50PLN. Kwota ta jest różnicą w sumie opłat ponoszonych przy wysyłce dywanu do klienta.Po pierwszym nieudanym doręczeniu przesyłki adresat zobowiązany jest do kontaktu z lokalnym oddziałem UPS w celu ustalenia ponownego terminu dostarczenia przesyłki. Adresy i numery telefonów od oddziałów UPS znajdują się na stronie ups.com
transportu

Nie istnieje możliwość umówienia dostawy na konkretną godzinę.

Istniej możliwość odbioru przesyłki oddziału lokalnego UPS, w tym celu należy zgłosić taką formę odbioru przesyłki w uwagach przy zamówieniu lub podczas kontaktu z osobą zajmującą się obsługą zamówień z naszej strony, udzielimy wtedy odpowiednich instrukcji.

Wszystkie przesyłki wysyłane są firmą kurierską UPS. Klient jest powiadamiany telefonicznie o dniu wysyłki, dostaje ponadto maila z numerem przesyłki i może śledzić etapy jej realizacji na stronie ups.com.

 

Sklep internetowy floorplanet oferuje wykładziny pcv firm Tarkett, Gerflor. Dostarczamy przemysłowe wykładziny do szpitali, domu, biura, magazynu, szkoły i innych obiektów. Zapraszamy!
realizacja e-solution 2007 | pozycjonowanie stron e-pozycja łódź